Тема: Обсуждение Доставка цветов
Показать сообщение отдельно
Старый 27.04.2021, 22:04   #6
mivuced
Новенький
 
Аватар для mivuced
 
Регистрация: 04.12.2017
Адрес: Харьков
Сообщений: 21
USD: 1.310
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Стритрейсер Посмотреть сообщение
Порадьте будь ласка якийсь цікавий і оригінальний букет для дівчини, такий який їй ще не дарували. Що такого можна купити у Львові) Дуже потрібна ваша порада)
Ми ж не знаємо вашу дівчину і взагалі не знаємо які їй квіти дарували, а які ще не дарували. Навіть інстраграм її не дивились, щоб розуміти що до чого ) Жартую жартую...насправді зараз такий великий вибір квітів, що можна легко вибрати букет чи квіти, яких ваша дівчина ще ніколи не в житті не бачила. Ось взяти хоча б троянди, раніше вони були лише "чайні", а зараз вже піоновидні є, є кущові і еквадорські. Вибирай і купуй що хочеш, прогрес.
Але я вам все ж таки раджу обійтись без цієї ось класики, тому що вона вже зовсім не оригінальна. Є в мене два варіанти нестандартного букету. Перший варіант це букет у вигляді снопа, такий букет виглядає ніжно і гарно.
Другий і найліпший варіант це як на мене квіти в коробці, ось це зараз просто останній писка квіткової моди і вашій дівчина він точно сподобається. У Львові кошик з квітами можна купити в цьому інтернет-магазині https://kvitna.ua/collection/flowers-in-box Це буде супер подарунок, навіть не сумнівайтесь.
mivuced вне форума   Ответить с цитированием