Показать сообщение отдельно
Старый 20.10.2021, 18:22   #4
Vikki
Новенький
 
Аватар для Vikki
 
Регистрация: 13.07.2019
Адрес: Харьков
Сообщений: 11
USD: 1.310
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Soft Посмотреть сообщение
Народ, а що це зараз така за тема з букетами які у всіляких кошиках, коробках чи ящичках дарують. Це так модно чи що ? Можна таке своїй дівчині купити у Львові чи ні ?

А чому у вас так дивне питання? Ви думаєте що зараз квіти тільки в класичних букетах продають, де крім квітів є ще якась плівка, якою букет обгортають? Насправді, ні. Я звичайно не спеціаліст у флористиці, але скажу що букети зараз бувають занадто різні. Навіть якщо брати звичайний букет, то крім класичної плівки його можуть обгортати звичайним папером, типу крафтовим).
Так, щось я відволіклася) Так зараз дійсно можна купити квіти в кошику, квіти в корзині і квіти в ящичку. Квіти в корзині то дуже великий букет і як на мене його варто дарувати на якісь визначні події, чи якщо у вас є зайві гроші, то його можна подарувати дівчині, якщо у вас є ціль добитися її уваги. А от квіти в корзині чи ящику це доволі гарні композиції, які можна дарувати просто так.
Ось можете перейти по посиланню в львівський квітковий магазин і подивитись, як такі букети виглядають. Вибір там доволі пристойний, так що обов'язково виберете.
Vikki вне форума   Ответить с цитированием