Харьков Балка Форум

Вернуться   Харьков Балка Форум > Общение > Разное

Важная информация

Разное Все остальное

Ответ
 
Опции темы
Старый 16.06.2023, 22:23   #1
pamejoy8
Форумчанин
 
Аватар для pamejoy8
 
Регистрация: 10.02.2021
Сообщений: 285
USD: 1.100
По умолчанию Де подивитись Ігри для Android?

Привіт! Я недавно придбав собі смартфон на Android і зараз шукаю, де можна знайти найкращі ігри для цієї платформи. Я багато чув про захоплюючі ігрові додатки, але не знаю, звідки почати свою пошукову місію. Може хтось з вас знає, де можна знайти топові ігри на Android? Буду вдячний за будь-яку допомогу та пораду!
__________________
Жизнь идет по маслу
pamejoy8 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 16.06.2023, 22:23   #2
Reactivniy
Форумчанин
 
Аватар для Reactivniy
 
Регистрация: 21.02.2017
Адрес: Киев
Сообщений: 795
USD: 1.160
Отправить сообщение для Reactivniy с помощью ICQ Отправить сообщение для Reactivniy с помощью Skype™
По умолчанию

Я користувач Android протягом тривалого часу і знаю кілька місць, де можна знайти найкращі ігри на цю платформу. Одне з найпопулярніших джерел - це Google Play Маркет. Ви можете завантажити його додаток на свій телефон і переглянути розділ Топ ігри. Там ви знайдете широкий вибір як безкоштовних, так і платних ігор, які отримали високі оцінки від користувачів.
Reactivniy вне форума   Ответить с цитированием
Старый 16.06.2023, 22:52   #3
pamejoy8
Форумчанин
 
Аватар для pamejoy8
 
Регистрация: 10.02.2021
Сообщений: 285
USD: 1.100
По умолчанию

Дякую за відповідь! Звучить цікаво. Я знайомий з Google Play Маркет, але хотів би дізнатись, чи є ще якісь інші місця, де можна знайти рекомендовані ігри для Android. Можливо, існують спеціалізовані веб-сайти або форуми, де гравці діляться своїми враженнями та рекомендаціями щодо найкращих ігор?
__________________
Жизнь идет по маслу
pamejoy8 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 16.06.2023, 22:53   #4
olezhek
Форумчанин
 
Аватар для olezhek
 
Регистрация: 20.06.2017
Сообщений: 487
USD: 1.010
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от pamejoy8 Посмотреть сообщение
Привіт! Я недавно придбав собі смартфон на Android і зараз шукаю, де можна знайти найкращі ігри для цієї платформи. Я багато чув про захоплюючі ігрові додатки, але не знаю, звідки почати свою пошукову місію. Може хтось з вас знає, де можна знайти топові ігри на Android? Буду вдячний за будь-яку допомогу та пораду!
Якраз знаю одне місце, де ви зможете знайти безліч рекомендованих ігор для андроїд. Я регулярно відвідую блог “GameUA”, який спеціалізується на іграх для різних платформ, включаючи Android. Вони регулярно публікують огляди, новини та топові списки ігор на своєму веб-сайті. Що найкраще, всі матеріали є актуальними, тож ви будете в курсі найсвіжіших релізів та гральних трендів.
olezhek вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 08:58. Часовой пояс GMT +2.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
vB.Sponsors
Copyright ©2009 - 2015 www.kharkov-balka.com