Харьков Балка Форум

Вернуться   Харьков Балка Форум > Общение > Разное

Важная информация

Разное Все остальное

Ответ
 
Опции темы
Старый 17.05.2024, 16:07   #1
Стритрейсер
Форумчанин
 
Аватар для Стритрейсер
 
Регистрация: 26.12.2017
Адрес: Харьков
Сообщений: 346
USD: 1.100
Отправить сообщение для Стритрейсер с помощью ICQ
По умолчанию Де є недорогі тарифи на доставку з США в Україну?

Шукаю рекомендації щодо недорогих способів доставки з США в Україну. Може хтось тут має досвід з різними компаніями? Хочу замовити декілька товарів, але вартість доставки яку я знайшов здається дуже високою. Чи може хтось порекомендувати сервіси з хорошим співвідношенням ціни та якості послуг?
Стритрейсер вне форума   Ответить с цитированием
Старый 17.05.2024, 16:07   #2
Reactivniy
Форумчанин
 
Аватар для Reactivniy
 
Регистрация: 21.02.2017
Адрес: Киев
Сообщений: 794
USD: 1.150
Отправить сообщение для Reactivniy с помощью ICQ Отправить сообщение для Reactivniy с помощью Skype™
По умолчанию

Я займаюсь замовленнями з США вже кілька років і можу сказати, що багато чого залежить від ваги та об'єму посилки. На мою думку, ви маєте розглянути варіанти як авіадоставки, так і морської доставки, залежно від того, наскільки швидко ви хочете отримати товари. Також деякі компанії пропонують кешбек на доставку, що може бути корисним. Намагайтесь також перевіряти спеціальні пропозиції та акції, які можуть істотно знизити вартість.
Reactivniy вне форума   Ответить с цитированием
Старый 17.05.2024, 16:08   #3
olezhek
Форумчанин
 
Аватар для olezhek
 
Регистрация: 20.06.2017
Сообщений: 485
USD: 1.090
По умолчанию

Я подумаю над вашою порадою про різні методи доставки. Ви не могли б порекомендувати конкретні компанії, які ви використовували? Я читав про кілька, але відгуки дуже суперечливі, і важко зробити вибір не маючи особистого досвіду або рекомендацій від знайомих. Які фірми, на вашу думку, пропонують найкраще співвідношення ціни та якості?
olezhek вне форума   Ответить с цитированием
Старый 17.05.2024, 16:10   #4
pamejoy8
Форумчанин
 
Аватар для pamejoy8
 
Регистрация: 10.02.2021
Сообщений: 284
USD: 1.090
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от olezhek Посмотреть сообщение
Я подумаю над вашою порадою про різні методи доставки. Ви не могли б порекомендувати конкретні компанії, які ви використовували? Я читав про кілька, але відгуки дуже суперечливі, і важко зробити вибір не маючи особистого досвіду або рекомендацій від знайомих. Які фірми, на вашу думку, пропонують найкраще співвідношення ціни та якості?
Я працюю в галузі продажу товарів з різних країн, тому дуже добре знаюсь в цій темі. Можу вам рекомендувати сервіс Vector USA. Вони мають великий досвід в доставці товарів з США до України та пропонують різноманітні тарифи на доставку товарів з США https://www.vector-usa.biz/ua/tarify...vku-v-ukrainu/ включаючи навіть тариф "Під ключ", стандартне і додаткове страхування. Ось декілька переваг: комерційні посилки страхуються на повну вартість, є фіксована доплата за габаритні посилки, і ви можете вибрати між авіа та морською доставкою з різними термінами та тарифами.

Додаткові послуги, такі як перевірка трекінг-коду і можливість повернення треку до відправлення, забезпечують додаткову безпеку та зручність. Це дозволяє мати гнучкість у виборі в залежності від ваших потреб і бюджету. Враховуючи їхній професіоналізм і великий досвід, я думаю, ви залишитеся задоволені їхніми послугами.

__________________
Жизнь идет по маслу
pamejoy8 вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 18:18. Часовой пояс GMT +2.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
vB.Sponsors
Copyright ©2009 - 2015 www.kharkov-balka.com