Харьков Балка Форум

Вернуться   Харьков Балка Форум > Общение > Разное

Важная информация

Разное Все остальное

Ответ
 
Опции темы
Старый 30.08.2023, 00:00   #1
olezhek
Форумчанин
 
Аватар для olezhek
 
Регистрация: 20.06.2017
Сообщений: 482
USD: 1.060
По умолчанию Якісний фільтр для басейну

У мене виникло питання щодо вибору фільтра для басейну. Ми нещодавно встановили басейн у дворі, і я взагалі не розуміюся на цьому. Який фільтр краще вибрати? Я чув про пісочні, картриджні та діатомейні фільтри, але що з них підійде для звичайного домашнього басейну? Що враховувати під час виборів? Буду вдячний за будь-яку інформацію!
olezhek вне форума   Ответить с цитированием
Старый 30.08.2023, 00:01   #2
Reactivniy
Форумчанин
 
Аватар для Reactivniy
 
Регистрация: 21.02.2017
Адрес: Киев
Сообщений: 787
USD: 1.100
Отправить сообщение для Reactivniy с помощью ICQ Отправить сообщение для Reactivniy с помощью Skype™
По умолчанию

Вибір фільтра залежить від кількох факторів. Пісочні фільтри хороші для початківців – вони легко обслуговуються та працюють довго. Картридж – теж варіант, вони легкі в обслуговуванні, але вимагають більш частої заміни. Діатомейні фільтри – найефективніші, але й дорогі. Для домашнього басейну я порекомендував би почати з пісочного або картриджного. Важливо врахувати об'єм води у басейні, щоб фільтр справлявся з його очищенням.
Reactivniy вне форума   Ответить с цитированием
Старый 30.08.2023, 10:08   #3
olezhek
Форумчанин
 
Аватар для olezhek
 
Регистрация: 20.06.2017
Сообщений: 482
USD: 1.060
По умолчанию

Спасибі велике за інформацію! У нас басейн середніх розмірів, мабуть, приблизно 30 тисяч літрів. Я схиляюся до пісочного фільтра, оскільки він звучить надійно. Але на що варто звернути увагу при виборі? Чи є якісь хитрощі?
olezhek вне форума   Ответить с цитированием
Старый 30.08.2023, 10:08   #4
pamejoy8
Форумчанин
 
Аватар для pamejoy8
 
Регистрация: 10.02.2021
Сообщений: 278
USD: 1.040
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от olezhek Посмотреть сообщение
У мене виникло питання щодо вибору фільтра для басейну. Ми нещодавно встановили басейн у дворі, і я взагалі не розуміюся на цьому. Який фільтр краще вибрати? Я чув про пісочні, картриджні та діатомейні фільтри, але що з них підійде для звичайного домашнього басейну? Що враховувати під час виборів? Буду вдячний за будь-яку інформацію!
У разі вибору пісочного фільтра https://aquapolis.ua/ua/filtry-i-fil...ustanovki.html зверніть увагу на продуктивність насоса та розміри фільтрального бака. Для басейну вашого розміру рекомендується фільтр з баком не менше 24 дюймів та насосом із відповідною потужністю. Також варто дізнатися про систему зворотного промивання, вона є дуже важливою для підтримки ефективності фільтрації.

Перегляньте каталог фільтрів на “Aquapolis”, там є хороший вибір. Зверніть увагу на модель CrystalFlow 3000, вона ідеально підходить для басейнів вашого типу. Її переваги – висока продуктивність, надійність, легкість обслуговування. Вона також оснащена сучасною системою зворотного промивання, що забезпечує чистоту води на високому рівні.

__________________
Жизнь идет по маслу
pamejoy8 вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 15:31. Часовой пояс GMT +2.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
vB.Sponsors
Copyright ©2009 - 2015 www.kharkov-balka.com