Харьков Балка Форум

Вернуться   Харьков Балка Форум > Товары и Услуги, а также Акции, Скидки, Дисконты, Спецпредложения, Распродажи > Бытовая техника

Важная информация

Бытовая техника Купля/продажа бытовой техники, услуги установки и подключения

Ответ
 
Опции темы
Старый Вчера, 12:52   #1
Yasina
Форумчанин
 
Аватар для Yasina
 
Регистрация: 19.09.2017
Сообщений: 206
USD: 1.020
По умолчанию Вибираю нову пральну машину

Друзі, допоможіть, будь ласка! Хочу придбати пральну машину від Whirlpool і зовсім не розумію, на що звернути увагу. Читаю відгуки, але вони такі різні! Як правильно визначитися, яка модель найкраща? Можливо, є якісь певні критерії якими варто керуватися? Дякую за поради!
Yasina вне форума   Ответить с цитированием
Старый Вчера, 13:02   #2
Klinenko
Форумчанин
 
Аватар для Klinenko
 
Регистрация: 24.10.2017
Сообщений: 89
USD: 1.010
По умолчанию

Досить складно вибрати пральну машину, насамперед раджу звертати увагу на кількість програм прання, обороти віджиму, а також рівень енергоспоживання. Якщо ви шукаєте надійний бренд, то Whirlpool звісно один з найкращих виборів. Не забувайте дізнатися, у магазині в якому будете купувати таку побутову техніку, про гарантійні умови та сервісне обслуговування.
Klinenko вне форума   Ответить с цитированием
Старый Вчера, 13:03   #3
Yasina
Форумчанин
 
Аватар для Yasina
 
Регистрация: 19.09.2017
Сообщений: 206
USD: 1.020
По умолчанию

Та вже пару днів переглядаю варіанти вибору пральної машини та поки щось нічого не можу вибрати. Хочеться купити хорошу та за доступною ціною.
Yasina вне форума   Ответить с цитированием
Старый Вчера, 13:43   #4
Lenta
Форумчанин
 
Аватар для Lenta
 
Регистрация: 16.03.2021
Сообщений: 130
USD: 1.020
По умолчанию

Всім привіт, мені сподобалась пральна машина Whirlpool WRBSS 6215 W UA саме таку я замовила пару місяців тому онлайн в магазині Алло тут https://allo.ua/ua/stiralnye-mashiny...tel-whirlpool/ вибирала. Я дивилася на різні моделі та бренди, але така сподобалась найбільше.
Завантаження білизни 6 кг саме в цій моделі, але цього цілком достатньо щоб прати речі сім'ї з п'ятьох осіб. А я праю часто в мене маленькі діти. Вона безшумна, має багато програм також є і делікатне прання. Можу сказати, що така пральна машина дбайливо відноситься до речей.
Lenta вне форума   Ответить с цитированием
Ответ

Опции темы

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 01:31. Часовой пояс GMT +2.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
vB.Sponsors
Copyright ©2009 - 2015 www.kharkov-balka.com