Харьков Балка Форум

Вернуться   Харьков Балка Форум > Общение > Разное

Важная информация

Разное Все остальное

Ответ
 
Опции темы
Старый 26.05.2023, 14:19   #1
LaraK
Форумчанин
 
Аватар для LaraK
 
Регистрация: 04.09.2019
Сообщений: 86
USD: 1.010
По умолчанию Вибрати електровелосипед

Я хотіла б придбати електровелосипед і хочу дізнатися, на що звернути увагу при його виборі. Які основні критерії варто враховувати? І які моделі електровелосипедів ви порадите розглянути? Де в Харкові краще вибирати електровелосипеди? Дякую!
LaraK вне форума   Ответить с цитированием
Старый 26.05.2023, 14:36   #2
Reactivniy
Форумчанин
 
Аватар для Reactivniy
 
Регистрация: 21.02.2017
Адрес: Киев
Сообщений: 774
USD: 1.100
Отправить сообщение для Reactivniy с помощью ICQ Отправить сообщение для Reactivniy с помощью Skype™
По умолчанию

При виборі електровелосипеда варто звернути увагу на його тип (гірський, міський, складний), розмір рами (для зручності підібрати розмір), тип трансмісії (швидкості), потужність та тип мотора, вартість та діапазон одного заряду батареї, наявність амортизації та гальм.
Reactivniy вне форума   Ответить с цитированием
Старый 26.05.2023, 14:41   #3
Стритрейсер
Форумчанин
 
Аватар для Стритрейсер
 
Регистрация: 26.12.2017
Адрес: Харьков
Сообщений: 335
USD: 1.080
Отправить сообщение для Стритрейсер с помощью ICQ
По умолчанию

Привіт! Також варто звернути увагу на тип гальма (дискове, V-подібне), тип шин та їхній протектор (для конкретних умов їзди), тип підвіски, наявність додаткових функцій, таких як USB-порт для зарядки пристроїв чи інтегровані фари.
Стритрейсер вне форума   Ответить с цитированием
Старый 26.05.2023, 14:47   #4
olezhek
Форумчанин
 
Аватар для olezhek
 
Регистрация: 20.06.2017
Сообщений: 476
USD: 1.110
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от LaraK Посмотреть сообщение
Я хотіла б придбати електровелосипед і хочу дізнатися, на що звернути увагу при його виборі. Які основні критерії варто враховувати? І які моделі електровелосипедів ви порадите розглянути? Де в Харкові краще вибирати електровелосипеди? Дякую!
Вітаю! А на яку суму ви взагалі розраховуєте? Я рекомендую вам зайти на інтернет-магазин Алло для вибору електровелосипеда. Там ви зможете знайти широкий вибір різних моделей електровелосипедів https://allo.ua/ua/harkiv/jelektrovelosipedy/ від різних виробників.
Вони мають зручний фільтр для вибору за критеріями, які для вас важливі. Алло також пропонує доставку прямо до дому. Замовляли в них електросамокат на початку весни, дуже задоволені якістю товару та сервісом магазину. Бажаю вам знайти відповідний електровелосипед для своїх потреб!
olezhek вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 02:02. Часовой пояс GMT +2.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
vB.Sponsors
Copyright ©2009 - 2015 www.kharkov-balka.com