Харьков Балка Форум

Вернуться   Харьков Балка Форум > Общение > Разное

Важная информация

Разное Все остальное

Ответ
 
Опции темы
Старый 30.03.2023, 01:31   #1
olezhek
Форумчанин
 
Аватар для olezhek
 
Регистрация: 20.06.2017
Сообщений: 476
USD: 1.110
По умолчанию Порадьте басейн

Доброго дня! Я хочу придбати басейн для свого подвір'я, але не знаю, з чого почати. Які основні речі, на які мені потрібно звернути увагу при купівлі басейну? Яка ціна вважається розумною? Дякую!
olezhek вне форума   Ответить с цитированием
Старый 30.03.2023, 01:34   #2
Reactivniy
Форумчанин
 
Аватар для Reactivniy
 
Регистрация: 21.02.2017
Адрес: Киев
Сообщений: 774
USD: 1.100
Отправить сообщение для Reactivniy с помощью ICQ Отправить сообщение для Reactivniy с помощью Skype™
По умолчанию

Привіт! Я купував басейни різних розмірів та типів, тому можу дати тобі кілька порад. Перш за все, звернися до спеціалістів, які зможуть підібрати басейн відповідно до твоїх потреб. Також враховуй місце, де буде розміщено басейн. Щодо ціни - це залежить від розміру, типу та якості матеріалу. Тому зважай на всі варіанти та обери той, який відповідає твоїм потребам.
Reactivniy вне форума   Ответить с цитированием
Старый 30.03.2023, 01:40   #3
olezhek
Форумчанин
 
Аватар для olezhek
 
Регистрация: 20.06.2017
Сообщений: 476
USD: 1.110
По умолчанию

Дякую за поради! Але все ж таки, які моделі басейнів вважаються кращими? Можеш порадити якусь конкретну марку чи модель?
olezhek вне форума   Ответить с цитированием
Старый 30.03.2023, 01:43   #4
pamejoy8
Форумчанин
 
Аватар для pamejoy8
 
Регистрация: 10.02.2021
Сообщений: 274
USD: 1.080
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от olezhek Посмотреть сообщение
Доброго дня! Я хочу придбати басейн для свого подвір'я, але не знаю, з чого почати. Які основні речі, на які мені потрібно звернути увагу при купівлі басейну? Яка ціна вважається розумною? Дякую!
Вітаю! Я працюю з басейнами вже більше 10 років та можу порекомендувати тобі купити басейн Intex https://aquapolis.ua/pools/proizvoditel/intex.html в інтернет магазині Акваполіс, тут багатий вибір.

Ця марка відома своєю якістю та надійністю, а також є широкий вибір моделей для різних потреб. Якщо ти шукаєш басейн для дітей, то можу порадити модель Intex Easy Set, яка легко монтується та розміщується на невеликому просторі. Якщо ти хочеш більший басейн для всієї родини, то можеш звернути увагу на модель Intex Metal Frame, яка має міцну металеву конструкцію та велику ємність.

__________________
Жизнь идет по маслу
pamejoy8 вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 13:58. Часовой пояс GMT +2.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
vB.Sponsors
Copyright ©2009 - 2015 www.kharkov-balka.com