Харьков Балка Форум

Вернуться   Харьков Балка Форум > Общение > Разное

Важная информация

Разное Все остальное

Ответ
 
Опции темы
Старый 26.02.2021, 10:27   #1
ЛунныйСвет
Форумчанин
 
Аватар для ЛунныйСвет
 
Регистрация: 28.03.2017
Сообщений: 649
USD: 1.030
По умолчанию Підкажіть

Хочу поповнити гардероб, але не знаю, куди саме треба заглянути щоб обрати та купити нижню білизну. Прошу відписатися та порадити мені, з якими онлайн магазинами треба співпрацю вести? Буду вдячна за коментарі.
ЛунныйСвет вне форума   Ответить с цитированием
Старый 26.02.2021, 11:07   #2
ПутьДорожка
Форумчанин
 
Аватар для ПутьДорожка
 
Регистрация: 05.07.2017
Сообщений: 640
USD: 1.030
По умолчанию

Доброго дня. Я сама вирішила продивитися уважно різноманітні каталоги, щоб потім – оформити замовлення на купити піжамку та комплект нижньої білизни. Жінка повинна бути гарною та слідкувати за собою. Тому, раз у декілька місяців купляю собі красиву білизну. У каталозі https://shelovesit.com.ua/ знайшла багато різноманітних комплектів на які треба обов’язково звернути увагу, бо вони її заслуговують. Менеджер проконсультував, тому я зі спокійною душею вирішила оформити свій заказ онлайн і вам раджу не поспішати, уважно усе продивитися, перш ніж щось купляти для себе і тому я не змогла пройти повз ваше повідомлення, вирішила відписатися та проконсультувати.
ПутьДорожка вне форума   Ответить с цитированием
Старый 27.05.2021, 21:16   #3
hand
Форумчанин
 
Регистрация: 14.09.2017
Сообщений: 664
USD: 0.010
По умолчанию

Если вы хотите обновить гардероб то лучшее решение это сходить в ТРЦ, там есть буквально все. Собственно у нас в Одессе могу посоветовать Gagarinn Plaza. Если раньше про него не слышали то думаю вам не помешает почитать статью http://ipicture.ru/publikacii/2594-g...kategoriy.html
hand вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 15:43. Часовой пояс GMT +2.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
vB.Sponsors
Copyright ©2009 - 2015 www.kharkov-balka.com