Харьков Балка Форум

Вернуться   Харьков Балка Форум > Общение > Общий

Важная информация

Общий Общение на любую тему

Ответ
 
Опции темы
Старый 07.04.2021, 19:00   #1
Faina
Форумчанин
 
Регистрация: 23.09.2020
Сообщений: 406
USD: 1.290
По умолчанию лазерное удаление волос

Лазерное удаление волос сейчас очень популярно, много салонов предлагают такие услуги. Я почитала отзывы и обратилась вот сюда и не пожалела. Очень довольна результатом. Я даже не ожидала, что выйдет так круто от лазерного удаление волос https://bioderm.com.ua/uslugi/lazernaya-epilyaciya . Девочки, очень приятные, сама процедура безболезненная . Условия в салоне супер. Лучшие рекомендации.
Faina вне форума   Ответить с цитированием
Старый 15.11.2023, 21:59   #2
Миндалька
Форумчанин
 
Аватар для Миндалька
 
Регистрация: 09.01.2019
Сообщений: 31
USD: 1.030
По умолчанию

Дівчат! Допоможіть-підкажіть (( Як вибрати салон, де роблять лазерну епіляцію?).
Бритвами більше користуватися не можу, шкіру дратують, ноги потім печуть, і будь-які заповнення з'являються. І ростуть часто (( А вчора рука випадково смикнулася і здерла пласт шкіри (внизу над п'ятою, там де згин ноги), вся ванна в крові була, і я ще злякалася. Допоможіть визначитися з салоном де роблять процедуру лазерної епіляції, просто нічого в цьому не розумію, хочеться що б надійно і максимально безпечно.
Миндалька вне форума   Ответить с цитированием
Старый 15.11.2023, 22:13   #3
Ирина_
Форумчанин
 
Регистрация: 21.03.2019
Сообщений: 83
USD: 1.010
По умолчанию

Епіляція має бути не тільки якісною, але й безпечною. Я обирала за двома параметрами, це наявність олександритового лазера, тому що він найбезпечніший та майстра професіонала ну звичайно, щоб це все було у нас в Івано-Франківську. Всі три параметри прийшли до салону AVA Laser у них є олександритовий лазер івано франківськ https://avalaser.if.ua/ там я роблю лазерну епіляцію. Процедура безболісна, мені подобається, вже зробила 3 сеанси. Салон дуже класний, затишний, дуже світлий та чистий.
Ирина_ вне форума   Ответить с цитированием
Старый 31.01.2024, 21:29   #4
Шива
Форумчанин
 
Аватар для Шива
 
Регистрация: 09.07.2018
Сообщений: 228
USD: 1.010
По умолчанию

Де можна купити ербієвий лазер для салону краси?
Шива вне форума   Ответить с цитированием
Старый 31.01.2024, 21:31   #5
Бибер
Форумчанин
 
Аватар для Бибер
 
Регистрация: 02.07.2018
Сообщений: 184
USD: 1.030
По умолчанию

Є в Україні найпотужніший постачальник косметики та обладнання для салонів краси, це компанія Альфаспа. В них ми багато чого замовляємо в свій салон краси, де я працюю. Впевнений, що в них є у продажу ербієвий лазер https://alfaspa.ua/obladnanya/asclep...ermablate.html сучасний та функціональний апарат. Перегляньте за посиланням детальніше про це.
Бибер вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 13:16. Часовой пояс GMT +2.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
vB.Sponsors
Copyright ©2009 - 2015 www.kharkov-balka.com