Харьков Балка Форум

Вернуться   Харьков Балка Форум > Товары и Услуги, а также Акции, Скидки, Дисконты, Спецпредложения, Распродажи > Книги

Важная информация

Книги Купля/продажа книг, газет, журналов

Ответ
 
Опции темы
Старый 22.11.2023, 03:02   #1
polet
Форумчанин
 
Регистрация: 20.07.2020
Сообщений: 236
USD: 1.010
По умолчанию Порадьте книги для батьків та дитячу літературу

Підкажіть, будь ласка, де в Києві можна придбати якісну дитячу літературу та книги для виховання? Хочу придбати книги для самостійного читання, казки, а також інструкції з виховання для батьків. Як ви вважаєте в наш час ще актуально читати дітям казки? Буду дуже вдячний за ваші рекомендації.
polet вне форума   Ответить с цитированием
Старый 22.11.2023, 03:02   #2
lexeto
Форумчанин
 
Регистрация: 28.06.2020
Сообщений: 227
USD: 1.010
По умолчанию

Привіт! Наша сімя далека від сучасності, більш "старомодна" як то називають, тому так - казки полюбляють в нашій сімї. До того ж це відноситься до всього: дитячих фільмів, мультфільмів, інтернет розваг, ігор, стосунків в сімї. І що саме цікаве, оточення на них не впливає.
lexeto вне форума   Ответить с цитированием
Старый 22.11.2023, 03:03   #3
olezhek
Форумчанин
 
Аватар для olezhek
 
Регистрация: 20.06.2017
Сообщений: 465
USD: 1.010
По умолчанию

Доброго дня! Зазвичай за традицією в школах та садочках є рекомендована література. Вдома у нас є лічені книжки та маленька бібліотека, але я вважаю що діти вдома повинні відпочивати, вспіють начитаються.
olezhek вне форума   Ответить с цитированием
Старый 22.11.2023, 03:03   #4
tikig158
Форумчанин
 
Регистрация: 28.06.2020
Адрес: Киев
Сообщений: 122
USD: 1.010
По умолчанию

Дозвольте поділитися своєю рекомендацією щодо придбання дитячої літератури та книг для батьків. Знаю, яке важливе значення має читання для розвитку дітей, а самостійне читання ще більш корисніше, тому потрібно обрати книги яким ви повністю довіряєте, які висвітлюють цінності саме вашої сім'ї.
Раджу відвідати інтернет-магазин Readeat https://readeat.com/ де ви знайдете широкий вибір дитячої літератури, та літератури для дорослих. Ця онлайн-книгарня пропонує багатий асортимент книг для дітей різного віку та інтересів. Ви зможете легко знайти казки, пригодницькі романи, освітню літературу та багато іншого, що відповідає потребам вашої дитини.
Також в магазині запропонована категорія для батьків, книги з виховання, які стануть незамінними помічниками у вашій власній бібліотеці. Купіть книги для власної скарбниці!
tikig158 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 21.12.2023, 10:11   #5
WhiteC
Форумчанин
 
Регистрация: 22.02.2019
Сообщений: 267
USD: 1.040
По умолчанию

Олді+ магазин мій вибір №1 для замовлення навчальних матеріалів. Я дуже ціную великий вибір книг та підручників, які вони пропонують. Незалежно від мого типу навчання, я завжди можу знайти необхідну літературу у їхньому https://oldiplus.ua/ каталозі. Крім того, ціни у Олді+ завжди дуже доступні, що дозволяє мені економити гроші. Замовлення приймають цілодобово, а доставка завжди відбувається оперативно. Рекомендую всім!
WhiteC вне форума   Ответить с цитированием
Старый 17.03.2024, 15:50   #6
Шива
Форумчанин
 
Аватар для Шива
 
Регистрация: 09.07.2018
Сообщений: 228
USD: 1.010
По умолчанию

Мне нужна хорошая книга для детей на английском. Что посоветуете?
Шива вне форума   Ответить с цитированием
Старый 17.03.2024, 15:52   #7
Бибер
Форумчанин
 
Аватар для Бибер
 
Регистрация: 02.07.2018
Сообщений: 184
USD: 1.030
По умолчанию

Чтобы правильно выбрать книгу в интернете, я сначала изучаю обзоры и рекомендации на книжных блогах и форумах, где люди делятся своими впечатлениями о прочитанных книгах. В том числе, и вам, чтобы выбрать хорошую книгу для детей на английском https://www.britishbook.ua/ru/catalo...yazyk-english/ нужно сначала разобраться в том, какую именно книгу вам надо, на какой возраст и по какой тематике.
Бибер вне форума   Ответить с цитированием
Ответ

Опции темы

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 00:14. Часовой пояс GMT +2.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
vB.Sponsors
Copyright ©2009 - 2015 www.kharkov-balka.com