Харьков Балка Форум

Вернуться   Харьков Балка Форум > Общение > Общий

Важная информация

Общий Общение на любую тему

Ответ
 
Опции темы
Старый 14.01.2021, 21:11   #1
Rukodelniza
Новенький
 
Регистрация: 24.12.2020
Сообщений: 3
USD: 1.010
По умолчанию Реставрация ванной

Привет. Хочу заказать реставрацию ванны, но в интернете очень противоречивые отзывы. У кого был реальный опыт: вы довольны?
Rukodelniza вне форума   Ответить с цитированием
Старый 16.01.2021, 01:26   #2
Svetik
Новенький
 
Аватар для Svetik
 
Регистрация: 23.10.2019
Сообщений: 11
USD: 1.010
По умолчанию

Наши друзья делали - остались очень довольны. Теперь и я всерьез задумалась заказать эту услугу, а то вана уже желтоватая
Svetik вне форума   Ответить с цитированием
Старый 18.01.2021, 21:40   #3
Bratok
Новенький
 
Аватар для Bratok
 
Регистрация: 25.10.2019
Сообщений: 8
USD: 1.010
По умолчанию

Так, я теж задоволений тим, як мені відреставрували ванну. Я звертався в компанію https://elitvanna.com.ua/restavracia-vann-rivne/ де використовують наливний акрил для ванн фірми Keramokrill (Керамокрилл). Це гіпоалергенний, сертифікований матеріал, який не шкодить здоров'ю і безпечний для дітей. Майстер працював дуже швидко і акуратно, наніс акрил рівномірно, без патьоків. Після того як покриття висохло, ванна була білою і гладкою. Якщо зацікавилися, то ось залишу вам номер 0673524455.
Bratok вне форума   Ответить с цитированием
Старый 15.02.2021, 11:20   #4
Tokky105
Новенький
 
Регистрация: 15.02.2021
Сообщений: 4
USD: 1.040
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Bratok Посмотреть сообщение
Так, я теж задоволений тим, як мені відреставрували ванну. Я звертався в компанію https://plastall.com.ua/portfolio/rivne.html де використовують наливний акрил для ванн фірми Keramokrill (Керамокрилл). Це гіпоалергенний, сертифікований матеріал, який не шкодить здоров'ю і безпечний для дітей. Майстер працював дуже швидко і акуратно, наніс акрил рівномірно, без патьоків. Після того як покриття висохло, ванна була білою і гладкою. Якщо зацікавилися, то ось залишу вам номер 0673524455.
Замовив в даній фірмі наливну ванну, вже дуже сподобалася ціна. Не пошкодував, залишився дуже задоволений. Менеджери ввічливі і дуже люб'язні. Майстри дуже пунктуальні, домовилися о 18:00, приїхали о 18:10. Друзям точно пораджу. https://www.remontuk.com/restavratsiya-vann-rivne/
Tokky105 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 28.06.2023, 09:04   #5
Ivan Smirno
Форумчанин
 
Регистрация: 27.06.2021
Сообщений: 129
USD: 1.010
По умолчанию

Думаю, що багатьом може знадобитись реставрація чавунної ванни київ ціна у всіх різна. тому варто переглядати різноманітні варіанти, щоб підібрати максимально вигідний. Мені особисто дуже сподобалася реставрація чавунної ванни київ ціна від компанії papa-vann цілком доступна та вигідна, та й зроблять свою роботу якісно та на відмінний результат, та ще й нададуть вам гарантію.
Ivan Smirno вне форума   Ответить с цитированием
Старый 27.10.2023, 21:01   #6
Indianna
Форумчанин
 
Аватар для Indianna
 
Регистрация: 12.11.2018
Сообщений: 136
USD: 1.010
По умолчанию

Вирішення, чи реставрувати ванну чи купувати нову, може бути важким. Проте, існують ситуації, коли купівля нової ванни може бути більш доцільною і практичною. Якщо ви розглядаєте варіанти і шукаєте високоякісні та стильні варіанти ванн, то сайт https://ravak.com.ua може бути вам в нагоді. На цьому веб-сайті ви знайдете різноманітні моделі ванн різних форм і розмірів, що можуть відповідати вашим потребам і вподобанням. Обираючи нову ванну, важливо враховувати стиль і розміщення ванної кімнати, а також ваші особисті вимоги до комфорту.
Indianna вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 00:47. Часовой пояс GMT +2.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
vB.Sponsors
Copyright ©2009 - 2015 www.kharkov-balka.com