Харьков Балка Форум

Вернуться   Харьков Балка Форум > Общение > Разное

Важная информация

Разное Все остальное

Ответ
 
Опции темы
Старый 17.09.2023, 21:30   #1
LaraK
Форумчанин
 
Аватар для LaraK
 
Регистрация: 04.09.2019
Сообщений: 86
USD: 1.010
По умолчанию Створити електронний ключ та підпис

Доброго дня! Мене цікавить, як самостійно створити електронний ключ та надати йому підпис. Чи є якісь особливості чи кращі практики в цьому процесі? Буду вдячна за будь-яку інформацію чи поради!
LaraK вне форума   Ответить с цитированием
Старый 17.09.2023, 21:33   #2
Стритрейсер
Форумчанин
 
Аватар для Стритрейсер
 
Регистрация: 26.12.2017
Адрес: Харьков
Сообщений: 335
USD: 1.080
Отправить сообщение для Стритрейсер с помощью ICQ
По умолчанию

Створення електронного ключа та надання йому підпису доволі просте завдання. Зазвичай це робиться за допомогою спеціальних програм, таких як OpenSSL. Зробіть пошук онлайн-посібника з кроками, які потрібно виконати для вашої конкретної потреби.
Стритрейсер вне форума   Ответить с цитированием
Старый 17.09.2023, 21:42   #3
Reactivniy
Форумчанин
 
Аватар для Reactivniy
 
Регистрация: 21.02.2017
Адрес: Киев
Сообщений: 774
USD: 1.100
Отправить сообщение для Reactivniy с помощью ICQ Отправить сообщение для Reactivniy с помощью Skype™
По умолчанию

Вітаю! Додам до попереднього повідомлення, що важливо зберегти приватний ключ у надійному місці та не розголошувати його іншим особам. Якщо потрібен кваліфікований електронний підпис, то слід також звернутися до офіційних установ або сертифікованих служб, які надають цей сервіс.
Reactivniy вне форума   Ответить с цитированием
Старый 17.09.2023, 22:32   #4
olezhek
Форумчанин
 
Аватар для olezhek
 
Регистрация: 20.06.2017
Сообщений: 476
USD: 1.110
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от LaraK Посмотреть сообщение
Доброго дня! Мене цікавить, як самостійно створити електронний ключ та надати йому підпис. Чи є якісь особливості чи кращі практики в цьому процесі? Буду вдячна за будь-яку інформацію чи поради!
Всім привіт! Звісно, завжди важливо бути обережним та дотримуватися безпечних практик у роботі з електронними ключами та підписами. Дійсно, дуже зручно працювати з електронними ключами та підписами. Я б хотів рекомендувати сервіс DepositSign, який надає надійні можливості для отримання кваліфікованого електронного підпису.
Ви можете знайти за посиланням чіткі інструкції щодо того, як створити електронний ключ. Бажаю вам успішного використання електронних підписів! Мені вище згаданий сервіс свого часу дуже сильно допоміг в даному питанні.
olezhek вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 09:04. Часовой пояс GMT +2.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
vB.Sponsors
Copyright ©2009 - 2015 www.kharkov-balka.com