Харьков Балка Форум

Вернуться   Харьков Балка Форум > Общение > Разное

Важная информация

Разное Все остальное

Ответ
 
Опции темы
Старый 22.12.2023, 17:09   #1
Vladis
Форумчанин
 
Аватар для Vladis
 
Регистрация: 18.09.2019
Сообщений: 249
USD: 1.030
По умолчанию Замовити торт на новий рік у Києві

Я шукаю, де можна замовити особливий торт на Новий рік у Києві. Хочу, щоб це було щось неймовірне, з оригінальним дизайном і неперевершеним смаком. Можливо, з виглядом символу року або з новорічною тематикою. Важливо, щоб це було щось особливе і запам'ятовувалось усім гостям. Можете порадити, де можна знайти таку кондитерську в Києві?

Последний раз редактировалось Vladis; 22.12.2023 в 17:23.
Vladis вне форума   Ответить с цитированием
Старый 22.12.2023, 17:10   #2
Reactivniy
Форумчанин
 
Аватар для Reactivniy
 
Регистрация: 21.02.2017
Адрес: Киев
Сообщений: 771
USD: 1.070
Отправить сообщение для Reactivniy с помощью ICQ Отправить сообщение для Reactivniy с помощью Skype™
По умолчанию

У Києві багато чудових кондитерських, де можна замовити унікальні торти на Новий рік. Важливо визначити, який стиль вам більше до вподоби: класичний, модерний, або щось дуже креативне? Також подумайте про смакові переваги: фруктовий, шоколадний, або навіть екзотичні варіанти. Пораджу вам пошукати в соціальних мережах, зазвичай там можна знайти багато відгуків та фотографій робіт.

Последний раз редактировалось Reactivniy; 22.12.2023 в 17:24.
Reactivniy вне форума   Ответить с цитированием
Старый 22.12.2023, 17:18   #3
Vladis
Форумчанин
 
Аватар для Vladis
 
Регистрация: 18.09.2019
Сообщений: 249
USD: 1.030
По умолчанию

Мені подобається ідея про екзотичні смаки, це може бути дуже цікаво. Але я також хотів би знайти місце, де можна побачити приклади їхньої роботи заздалегідь, щоб бути впевненим у виборі. Може, ви знаєте кондитерські, які мають онлайн-каталоги або фотогалереї своїх творінь?

Последний раз редактировалось Vladis; 22.12.2023 в 17:24.
Vladis вне форума   Ответить с цитированием
Старый 22.12.2023, 17:21   #4
Стритрейсер
Форумчанин
 
Аватар для Стритрейсер
 
Регистрация: 26.12.2017
Адрес: Харьков
Сообщений: 334
USD: 1.070
Отправить сообщение для Стритрейсер с помощью ICQ
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Vladis Посмотреть сообщение
Мені подобається ідея про екзотичні смаки, це може бути дуже цікаво. Але я також хотів би знайти місце, де можна побачити приклади їхньої роботи заздалегідь, щоб бути впевненим у виборі. Може, ви знаєте кондитерські, які мають онлайн-каталоги або фотогалереї своїх творінь?
Звісно, я можу порадити вам кондитерську, яка точно вас не розчарує - це Baker Street Bakery це найкраще місце для замовлення торта на замовлення в Києві https://bakerstreet.ua/catalog/torty їх солодощі не лише виглядають неймовірно, але й смакують божественно. У них є різноманітність стилів - від класичних до найсучасніших дизайнів.
Ви можете замовити торт з будь-яким малюнком або тематикою, і вони втілять ваші ідеї в життя. Їх онлайн-каталог дуже зручний, там можна побачити приклади їх робіт і вибрати те, що вам найбільше сподобається. Я особисто замовляв у них торт на день народження моєї доньки, і всі гості були у захваті від смаку та вигляду.

Последний раз редактировалось Стритрейсер; 22.12.2023 в 17:32.
Стритрейсер вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 09:16. Часовой пояс GMT +2.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
vB.Sponsors
Copyright ©2009 - 2015 www.kharkov-balka.com