Харьков Балка Форум

Вернуться   Харьков Балка Форум > Товары и Услуги, а также Акции, Скидки, Дисконты, Спецпредложения, Распродажи > Медицина

Важная информация

Медицина Купля/продажа лекарств, мед. оборудования. Медицинские услуги

Ответ
 
Опции темы
Старый Вчера, 13:38   #1
дедуля
Форумчанин
 
Аватар для дедуля
 
Регистрация: 07.02.2021
Сообщений: 133
USD: 1.020
По умолчанию Залежності і способи боротьби з ними!

Привіт усім! Мене завжди цікавила тема залежностей. Чому, незважаючи на всі попередження, люди продовжують вживати тютюн, алко та нарко залежність? Чи це дійсно настільки важко подолати? Які причини спонукають нас до таких вчинків? Можливо, це щось глибше, ніж просто бажання бути в компанії чи втеча від проблем? Які ваші думки на цю тему? Чому ми не можемо знайти в собі силу і впоратися з цим? Чи є у когось досвід боротьби з подібними залежностями?
дедуля вне форума   Ответить с цитированием
Старый Вчера, 13:39   #2
каркуша
Форумчанин
 
Аватар для каркуша
 
Регистрация: 20.02.2020
Сообщений: 129
USD: 1.010
По умолчанию

Залежність – це серйозна проблема, і важливо усвідомлювати, що боротися з нею потрібно системно. Перш ніж почати будь-які дії, розгляньте свою мотивацію: чому ви прагнете змін? Потрібно шукати підтримки у близьких або спеціалістів, які можуть допомогти зрозуміти ситуацію. Створіть план дій, який включає здорові звички: фізичні вправи, правильне харчування, цікаві хобі. Спробуйте оточити себе позитивними людьми, які підтримують ваші прагнення до змін.
каркуша вне форума   Ответить с цитированием
Старый Вчера, 13:42   #3
умнаяДама
Форумчанин
 
Аватар для умнаяДама
 
Регистрация: 16.07.2020
Сообщений: 126
USD: 1.010
По умолчанию

Ці речовини не лише руйнують здоров’я, а й можуть суттєво вплинути на стосунки з оточенням. Багато людей навіть не усвідомлюють, наскільки ці звички можуть бути небезпечними, поки не зіткнуться з їхніми наслідками. Хочу наголосити на тому, що, окрім волі, потрібно шукати інформацію про здоровий спосіб життя, обираючи альтернативи, які приносять радість. Здоров’я – це скарб, і його потрібно берегти. Я рекомендую відвідати блог про здоров'я та відпочинок, де є шлях подолання тютюно, алко та нарко залежності http://health.net.ua , а ще ви знайдете корисні поради щодо поліпшення якості життя, психологічного благополуччя та як боротися з залежностями.
умнаяДама вне форума   Ответить с цитированием
Старый Вчера, 13:43   #4
Ива
Форумчанин
 
Аватар для Ива
 
Регистрация: 13.09.2019
Сообщений: 214
USD: 1.010
По умолчанию

Мені хотілося б наголосити на важливості свідомого вибору в житті. Коли ви стикаєтеся з спокусою тютюну, алкоголю або наркотиків, важливо розуміти, що ці речовини можуть призвести до серйозних проблем зі здоров'ям. Замість того, щоб шукати відчуття ейфорії через ці залежності, спробуйте знайти альтернативи, які приносять радість і задоволення без шкоди. Витрачайте час на розвиток особистісних навичок, спілкування з друзями, творчість або спорт.
Ива вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 00:17. Часовой пояс GMT +2.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
vB.Sponsors
Copyright ©2009 - 2015 www.kharkov-balka.com