Харьков Балка Форум

Вернуться   Харьков Балка Форум > Товары и Услуги, а также Акции, Скидки, Дисконты, Спецпредложения, Распродажи > Спорт

Важная информация

Спорт Спортивное и туристическое оборудование и инвентарь, снаряжение, одежда. Кружки и секции.

Ответ
 
Опции темы
Старый 23.05.2024, 08:57   #1
Darim
Форумчанин
 
Регистрация: 21.03.2020
Сообщений: 188
USD: 1.120
По умолчанию Як обрати для себе гідроодяг?

Привіт! Я планую почати займатися підводним плаванням і шукаю якісний гідроодяг. На що варто звертати увагу при виборі гідрокостюма для початківця? Чи є різниця між різними типами гідроодягу, і де в інтернеті можна знайти надійні магазини з великим вибором?
Darim вне форума   Ответить с цитированием
Старый 23.05.2024, 08:58   #2
Rebbeka
Форумчанин
 
Аватар для Rebbeka
 
Регистрация: 26.09.2019
Адрес: Usa
Сообщений: 294
USD: 1.110
Отправить сообщение для Rebbeka с помощью ICQ Отправить сообщение для Rebbeka с помощью AIM Отправить сообщение для Rebbeka с помощью Yahoo Отправить сообщение для Rebbeka с помощью Skype™
По умолчанию

Під час вибору гідрокостюма для підводного плавання я б радив звертати увагу на товщину матеріалу. Для теплої води підійдуть костюми товщиною 2-3 мм, а для холоднішої води - від 5 мм і більше. Важливим є також тип швів: для початківців ідеально підходять костюми з плоскими швами, які не натирають.
__________________
Supreme casual Dating
Rebbeka вне форума   Ответить с цитированием
Старый 23.05.2024, 08:58   #3
Jann
Форумчанин
 
Аватар для Jann
 
Регистрация: 21.03.2020
Сообщений: 210
USD: 1.070
По умолчанию

Мій досвід вибору гідрокостюма для підводного плавання показав, що комфорт і посадка – ключові фактори. Мій перший костюм був трохи завеликий, і вода постійно просочувалася всередину. Звертайте увагу на еластичність неопрена і наявність додаткових підкладок в зонах підвищеного тертя.
Jann вне форума   Ответить с цитированием
Старый 23.05.2024, 08:58   #4
Себастян
Форумчанин
 
Аватар для Себастян
 
Регистрация: 09.10.2020
Сообщений: 141
USD: 1.060
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Jann Посмотреть сообщение
Мій досвід вибору гідрокостюма для підводного плавання показав, що комфорт і посадка – ключові фактори. Мій перший костюм був трохи завеликий, і вода постійно просочувалася всередину. Звертайте увагу на еластичність неопрена і наявність додаткових підкладок в зонах підвищеного тертя.
Я активний шанувальник водних видів спорту. Купив собі нещодавно гідроодяг у інтернет-магазині https://extremstyle.ua/ua/catalog/hi...a-vindserfinhu і хочу поділитися враженнями.
Одяг виявився дуже якісним, еластичним, ідеально сів по фігурі, не обмежуючи рухів. Матеріал швидко сохне і зберігає тепло мого тіла, навіть коли я занурююся у холодну воду. Сервіс магазину також на висоті — оперативна доставка та приємне обслуговування. Завдяки Екстріму, мої тренування тепер більш комфортні і продуктивні!
Себастян вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 10:31. Часовой пояс GMT +2.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
vB.Sponsors
Copyright ©2009 - 2015 www.kharkov-balka.com