Харьков Балка Форум

Вернуться   Харьков Балка Форум > Общение > Общий

Важная информация

Общий Общение на любую тему

Ответ
 
Опции темы
Старый 25.08.2024, 18:28   #1
Schtanka
Форумчанин
 
Аватар для Schtanka
 
Регистрация: 30.03.2018
Сообщений: 172
USD: 1.020
По умолчанию Подарували перстень золотий. Почорнів палець, що це?

Привіт! Подарували мені золотий перстень, але виникла дивна ситуація. Палець під ним почорнів, і я не розумію, чому так сталося. Може, це якось пов’язано з якістю золота або зі шкірою? Може, хтось стикався з подібним? Що робити в такому випадку? Чи потрібно звертатися до ювеліра, щоб перевірити перстень? Було б корисно отримати пораду, бо трохи хвилююся, що це може бути щось серйозне.
Schtanka вне форума   Ответить с цитированием
Старый 25.08.2024, 18:29   #2
Bespechnost
Форумчанин
 
Аватар для Bespechnost
 
Регистрация: 20.11.2018
Сообщений: 129
USD: 1.030
По умолчанию

Це цікава ситуація. А може спробувати знімати перстень на деякий час, щоб побачити, чи зміниться щось із шкірою? Можливо, це реакція шкіри на метал або вплив якихось зовнішніх чинників. А сам перстень із якого золота – жовтого чи білого? І коли тобі його подарували, все було нормально? Цікаво, може, це проблема з покриттям золота або щось інше?
Bespechnost вне форума   Ответить с цитированием
Старый 25.08.2024, 18:36   #3
Schtanka
Форумчанин
 
Аватар для Schtanka
 
Регистрация: 30.03.2018
Сообщений: 172
USD: 1.020
По умолчанию

Так, я пробував знімати перстень на кілька днів. Після цього шкіра повернулася до нормального кольору, але коли знову одягнув перстень, почорніння з’явилося знову. Золото жовте, звичайне 585 проби. На вигляд все було добре, але тепер я вже сам починаю сумніватися, чи це справжнє золото. Може, варто його почистити? Або є якісь спеціальні засоби для захисту шкіри?
Schtanka вне форума   Ответить с цитированием
Старый 25.08.2024, 18:36   #4
Bespechnost
Форумчанин
 
Аватар для Bespechnost
 
Регистрация: 20.11.2018
Сообщений: 129
USD: 1.030
По умолчанию

Схоже, це може бути пов’язано з хімічною реакцією між золотом і твоєю шкірою або, можливо, навіть косметикою, яку ти використовуєш. Деякі люди стикаються з подібною проблемою, коли золото реагує з потом або косметичними засобами. Раджу тобі ознайомитися зі статтею, де детально описані можливі причини і як із цим боротися: https://zolotakraina.ua/ua/pochemu-c...reshenija.html Чому чорніє шкіра від золота: причини та рішення. Там знайдеш кілька порад, які допоможуть розібратися в ситуації.

Bespechnost вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 03:07. Часовой пояс GMT +2.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
vB.Sponsors
Copyright ©2009 - 2015 www.kharkov-balka.com