Харьков Балка Форум

Вернуться   Харьков Балка Форум > Товары и Услуги, а также Акции, Скидки, Дисконты, Спецпредложения, Распродажи > Разное

Важная информация

Разное Покупка/продажа всего, что не вошло в предыдущие разделы

Ответ
 
Опции темы
Старый 31.08.2024, 14:03   #1
февралина
Форумчанин
 
Аватар для февралина
 
Регистрация: 17.02.2021
Сообщений: 90
USD: 1.040
По умолчанию Доставка продуктів

Мене цікавить, де саме в Україні можна замовити продукти з доставкою, щоб не тільки не витрачати час на походи в магазин, але й бути впевненим у якості товарів? Можливо, є якісь перевірені сервіси або інтернет-магазини, які пропонують широкий асортимент свіжих продуктів, зручний сервіс і адекватні ціни? Чи є у вас якісь особисті рекомендації щодо цього питання?
февралина вне форума   Ответить с цитированием
Старый 04.09.2024, 15:21   #2
Ива
Форумчанин
 
Аватар для Ива
 
Регистрация: 13.09.2019
Сообщений: 210
USD: 1.020
По умолчанию

Кращий вибір для таких покупок - це інтернет-магазин МегаМаркет. Вони пропонують величезний асортимент товарів: від свіжих овочів і фруктів до заморожених продуктів і напоїв. Що мені особливо подобається в цьому магазині, так це зручний інтерфейс сайту, який дозволяє швидко знайти те, що потрібно, а також професійне обслуговування і найкращі ціни мегамаркет . Замовлення можна зробити прямо з дому, а доставка, як правило, приходить вчасно. Крім того, в МегаМаркеті часто проводять акції і пропонують знижки, що робить покупки ще вигіднішими. Якщо ти хочеш отримати продукти високої якості без зайвого клопоту, варто звернути увагу саме на цей інтернет-магазин.
Ива вне форума   Ответить с цитированием
Старый 13.09.2024, 09:01   #3
Бибер
Форумчанин
 
Аватар для Бибер
 
Регистрация: 02.07.2018
Сообщений: 205
USD: 1.030
По умолчанию

Ще якогось нормального постачальника порадьте, будь ласка, для гуртової закупки продуктів.
Бибер вне форума   Ответить с цитированием
Старый 13.09.2024, 09:03   #4
Шива
Форумчанин
 
Аватар для Шива
 
Регистрация: 09.07.2018
Сообщений: 244
USD: 1.020
По умолчанию

Я можу вам допомогти в цьому питанні. В нас був чудовий постачальник Мантінга у кав'ярні, де я працювала раніше. Ми замовляли в них десерти, зокрема, пончики https://mantinga.org/uk/catalog/107-ponchiki/ Дуже смачні та всі відвідувачі їх полюбляли купувати до кави зранку. Тому, я вам пораджу з ними співпрацювати, гарантую, що ви будете у захваті від того, які це класні партнери для бізнесу.
Шива вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 07:47. Часовой пояс GMT +2.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
vB.Sponsors
Copyright ©2009 - 2015 www.kharkov-balka.com