Харьков Балка Форум

Вернуться   Харьков Балка Форум > Товары и Услуги, а также Акции, Скидки, Дисконты, Спецпредложения, Распродажи > Стройка и ремонт

Важная информация

Стройка и ремонт Купля/продажа строительных материалов, услуги по строительству и ремонту

Ответ
 
Опции темы
Старый Сегодня, 15:38   #1
Hudson
Форумчанин
 
Регистрация: 26.04.2021
Сообщений: 282
USD: 1.090
По умолчанию Компанія 'Каліпсо': ідеальне рішення для оренди біотуалетів!

Нещодавно мені довелося організувати невеликий фестиваль на відкритому повітрі, і я вирішив скористатися послугами компанії "Каліпсо" для оренди біотуалетів. Я був приємно вражений, як швидко і професійно все пройшло.

З самого початку зв'язку з компанією я відчув, що можу покладатися на їхній сервіс. Менеджер уважно вислухав мої потреби, дав детальну інформацію про всі умови оренди і відповів на всі мої запитання. Я обрав варіант оренди на один день за 800 грн, у цю суму вже входив реагент.

Доставка біотуалету відбулася в точно обумовлений час, а сама кабіна була в ідеальному стані — чиста і готова до використання. Гості не мали жодних нарікань, що також важливо, адже ми всі знаємо, як важливо мати комфорт під час святкувань.

Крім того, мені сподобалося, що компанія пропонує повний пакет послуг: від транспортування до обслуговування. Я дізнався, що при необхідності можна замовити й щоденне обслуговування, що дуже зручно.

Після завершення заходу команда "Каліпсо" швидко забрала біотуалет, що зекономило мені багато часу і зусиль.

Загалом, я дуже задоволений співпрацею з "Каліпсо" і рекомендую цю компанію всім, хто потребує оренди біотуалетів. Вони дійсно знають, як забезпечити комфорт і задоволення клієнтів! Ви можете переконатися в цьому самі на їхньому сайті https://baikal.kh.ua/

Дякую вам за якісний сервіс!
Hudson вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 22:27. Часовой пояс GMT +2.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
vB.Sponsors
Copyright ©2009 - 2015 www.kharkov-balka.com