Харьков Балка Форум

Вернуться   Харьков Балка Форум > Товары и Услуги, а также Акции, Скидки, Дисконты, Спецпредложения, Распродажи > Фото

Важная информация

Фото Фотоаппараты и фотографии, фото и видео сьемка

Ответ
 
Опции темы
Старый Вчера, 22:36   #1
SalliLaLa
Форумчанин
 
Регистрация: 28.05.2021
Сообщений: 73
USD: 1.040
По умолчанию Оцифровка VHS: як я повернув у життя давно забуті сімейні моменти

Час іде, а разом з ним зникають і спогади, які здавалися такими живими та близькими. У мене вдома вже давно лежали старі VHS-касети, які ніхто не переглядав роками. Відеомагнітофон зламався ще багато років тому, і руки все не доходили щось із цим зробити. Але якось я натрапив на одну з касет — це був запис святкування мого ювілею, і я зрозумів, що вже навіть не пам’ятаю, як це виглядає на відео.

Тоді я вирішив: час рятувати ці спогади. Пошукавши в інтернеті, знайшов сайт https://vhs.dp.ua/ — компанію, яка займається оцифровкою відеокасет у Дніпрі. Мене підкупила проста процедура: відправляєш касети поштою, а натомість отримуєш якісні цифрові копії. Я не роздумував довго — запакував свої старі касети і надіслав їх.

Через деякий час я отримав готові файли і з нетерпінням сів переглядати. Найбільше мене вразило, що відео було в набагато кращій якості, ніж я очікував. Перше, що я увімкнув, — це запис нашого сімейного новорічного свята, коли мої діти були ще малими. Я і дружина не могли повірити своїм очам — ми знову побачили ті моменти, коли наші діти бігали біля ялинки, чекали подарунків і раділи, як діти можуть радіти лише в дитинстві.

Особливо зворушливо було побачити батьків, які на той момент були ще молодими і повними сил. Ті кадри перенесли нас на десятки років назад, у час, коли вся наша родина була разом. Я показав ці записи своїм онукам, і вони не могли повірити, що їхні батьки були такими малими і пустотливими.

Я зрозумів, що ці спогади — це справжній скарб, і добре, що вони збереглися. Оцифрувавши їх, я тепер можу ділитися ними з рідними, і, що найважливіше, ці відео не зникнуть з часом. Тепер вони надійно збережені в цифровому форматі.

Якщо у вас теж є старі касети, які заховані в далекому ящику, не зволікайте. Я дуже радий, що звернувся до https://vhs.dp.ua/, і тепер ці моменти знову стали частиною нашого життя. Це не просто відео, це частина нашої історії, яку варто зберегти.
SalliLaLa вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 01:30. Часовой пояс GMT +2.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
vB.Sponsors
Copyright ©2009 - 2015 www.kharkov-balka.com