Харьков Балка Форум

Вернуться   Харьков Балка Форум > Товары и Услуги, а также Акции, Скидки, Дисконты, Спецпредложения, Распродажи > Разное

Важная информация

Разное Покупка/продажа всего, что не вошло в предыдущие разделы

Ответ
 
Опции темы
Старый Вчера, 22:22   #1
Каспер
Форумчанин
 
Аватар для Каспер
 
Регистрация: 16.03.2021
Сообщений: 97
USD: 1.010
По умолчанию Ви допомогаєте дітям з уроками?

Друзі, як ви ставитеся до того, щоб допомагати дітям з уроками? Я розумію, що потрібно надавати підтримку, особливо якщо щось не виходить або матеріал дається важко. Але мій син уже в 5 класі і чекає мене з роботи, щоб зробити всі домашні завдання. Особливо складно йому дається українська мова. Як бути: продовжувати допомагати чи краще розвивати в нього самостійність і відповідальність?
Каспер вне форума   Ответить с цитированием
Старый Вчера, 22:27   #2
VitaliyAnisimov
Форумчанин
 
Аватар для VitaliyAnisimov
 
Регистрация: 16.09.2020
Сообщений: 85
USD: 1.010
По умолчанию

Я вважаю, що на початку потрібно допомагати, але поступово давати дитині більше самостійності. Якщо завжди вирішувати за неї, то вона звикне, що мама чи тато завжди прийдуть на допомогу. Можна залишити складні моменти на спільне розв'язання, але простіші завдання давати робити самостійно. Це навчить її відповідальності і підготує до того, що в старших класах допомоги буде менше
VitaliyAnisimov вне форума   Ответить с цитированием
Старый Вчера, 22:32   #3
ЮрийПетрович
Новенький
 
Аватар для ЮрийПетрович
 
Регистрация: 02.08.2020
Сообщений: 21
USD: 1.010
По умолчанию

В нас була така ж історія, особливо з українською мовою. Я спочатку теж багато допомагала, але зрозуміла, що це не робить дитину більш відповідальною. Зараз намагаюсь, щоб син сам вирішував задачі, а я лише перевіряю. До речі, іноді ми шукаємо підказки онлайн, і якщо треба допомога з українською, відповіді по українській мові за 6 клас Голуб Н., Горошкіна О. https://11gdz.com.ua/6-klas/ukrayins...las-golub.html – іноді допомагає розібратися, коли зовсім важко
ЮрийПетрович вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 00:26. Часовой пояс GMT +2.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
vB.Sponsors
Copyright ©2009 - 2015 www.kharkov-balka.com