Харьков Балка Форум

Вернуться   Харьков Балка Форум > Товары и Услуги, а также Акции, Скидки, Дисконты, Спецпредложения, Распродажи > Косметология

Важная информация

Косметология Купля/продажа косметологических средств и приборов. Косметологические услуги

Ответ
 
Опции темы
Старый Сегодня, 07:32   #1
Reactivniy
Форумчанин
 
Аватар для Reactivniy
 
Регистрация: 21.02.2017
Адрес: Киев
Сообщений: 894
USD: 1.130
Отправить сообщение для Reactivniy с помощью ICQ Отправить сообщение для Reactivniy с помощью Skype™
По умолчанию Яку маску для волосся купити?

З настанням осені моє волосся стало значно гіршим – воно стало сухим і втратило блиск. Вирішив спробувати відновити його за допомогою масок для волосся. Можете порекомендувати ефективні маски та підказати, в якому інтернет-магазині їх можна придбати?
Reactivniy вне форума   Ответить с цитированием
Старый Сегодня, 07:35   #2
olezhek
Форумчанин
 
Аватар для olezhek
 
Регистрация: 20.06.2017
Сообщений: 534
USD: 1.080
По умолчанию

Я теж використовую різні маски для волосся, оскільки моя зачіска не коротка. Якщо хочеш, можу розповісти, де завжди замовляю різні засоби для догляду за волоссям по хорошим цінам.
olezhek вне форума   Ответить с цитированием
Старый Сегодня, 07:38   #3
Reactivniy
Форумчанин
 
Аватар для Reactivniy
 
Регистрация: 21.02.2017
Адрес: Киев
Сообщений: 894
USD: 1.130
Отправить сообщение для Reactivniy с помощью ICQ Отправить сообщение для Reactivniy с помощью Skype™
По умолчанию

Дуже рідко зустрічаю чоловіків, які користуються масками для волосся так само, як і я. А яку маску для волосся використовуєш ти? І можеш залишити посилання на магазин, щоб я міг подивитися асортимент і ціни?
Reactivniy вне форума   Ответить с цитированием
Старый Сегодня, 07:41   #4
olezhek
Форумчанин
 
Аватар для olezhek
 
Регистрация: 20.06.2017
Сообщений: 534
USD: 1.080
По умолчанию

Моя улюблена маска для волосся https://beauty-prof.com/ua-volosy/ua...dlya-volossya/ це Superior Hydrating від Profis, і я завжди замовляю її в інтернет-магазині Beaty Prof. Вона чудово глибоко живить волосся, роблячи його м'яким і шовковистим.

Ця маска ідеально підійде тобі, оскільки вона покращує стан сухого та пошкодженого волосся, додає блиск і здоровий вигляд. Об’єм у неї великий – 1000 мл, тому вистачить надовго. До того ж, це професійний продукт, який часто використовують у салонах.
olezhek вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 22:23. Часовой пояс GMT +2.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
vB.Sponsors
Copyright ©2009 - 2015 www.kharkov-balka.com