Харьков Балка Форум

Вернуться   Харьков Балка Форум > Товары и Услуги, а также Акции, Скидки, Дисконты, Спецпредложения, Распродажи > Стройка и ремонт

Важная информация

Стройка и ремонт Купля/продажа строительных материалов, услуги по строительству и ремонту

Ответ
 
Опции темы
Старый Вчера, 15:04   #1
tikig158
Форумчанин
 
Регистрация: 28.06.2020
Адрес: Киев
Сообщений: 148
USD: 1.040
По умолчанию Які акції діють на студентський кредит?

Хочу запитати про акції, що зараз діють на студентські кредити. Я розглядаю можливість взяти кредит, щоб покрити витрати на навчання та проживання. Чула, що є програми знижок або пільгових ставок для студентів, але не зовсім впевнена, де шукати цю інформацію. Може, хтось з вас вже користувався такими пропозиціями?
tikig158 вне форума   Ответить с цитированием
Старый Вчера, 15:04   #2
lexeto
Форумчанин
 
Регистрация: 28.06.2020
Сообщений: 280
USD: 1.050
По умолчанию

Я вже взяв студентський кредит минулого року, і можу поділитися своїм досвідом. Коли я шукав кредит, виявилося, що деякі банки пропонують знижені процентні ставки для студентів. Я обрав банк, який надавав 0% на перші півроку, і це дуже допомогло мені.
lexeto вне форума   Ответить с цитированием
Старый Вчера, 15:04   #3
olezhek
Форумчанин
 
Аватар для olezhek
 
Регистрация: 20.06.2017
Сообщений: 530
USD: 1.040
По умолчанию

Коли я тільки починав навчання, мені потрібно було покрити чимало витрат. Я натрапив на акцію від одного з банків, де пропонували кредит з низькою процентною ставкою на 3 роки. Хоча відсотки були невеликими, я все ж задумувався, чи зможу повернути цю суму.
olezhek вне форума   Ответить с цитированием
Старый Вчера, 15:05   #4
polet
Форумчанин
 
Регистрация: 20.07.2020
Сообщений: 287
USD: 1.050
По умолчанию

Привіт! Я вирішив взяти швидкий кредит для студентів https://moneyveo.ua/uk/--credit-studentu/ через платформу Moneyveo, і мушу сказати, що це було досить зручно. Коли я дізнався про їхню акцію на студентські кредити, вирішив не зволікати. Вони пропонують кредит під низький відсоток на півроку, і процес отримання зайняв всього кілька хвилин.
Спочатку я переживав, чи все буде добре, адже раніше ніколи не брав кредитів. Однак їхній сайт інтуїтивно зрозумілий, і я легко заповнив анкету. Вже через годину мені підтвердили кредит, а кошти надійшли на рахунок швидко. Це дало мені змогу оплатити навчання та не турбуватися про фінанси на період сесії.
polet вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 01:52. Часовой пояс GMT +2.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
vB.Sponsors
Copyright ©2009 - 2015 www.kharkov-balka.com