Харьков Балка Форум

Вернуться   Харьков Балка Форум > Товары и Услуги, а также Акции, Скидки, Дисконты, Спецпредложения, Распродажи > Работа

Важная информация

Работа Предложения и поиск работы в Харькове

Ответ
 
Опции темы
Старый 19.07.2024, 20:56   #1
Darim
Форумчанин
 
Регистрация: 21.03.2020
Сообщений: 250
USD: 1.010
По умолчанию Найкращі напрямки для інвестицій!

Привіт, форумчани! Зараз непростий час для України, але я все ж хочу розглянути можливості для інвестицій. Хто в курсі, де можна знайти інформацію про найкращі напрямки для інвестицій у такі складні періоди? Буду вдячний за ваші рекомендації та досвід.
Darim вне форума   Ответить с цитированием
Старый 19.07.2024, 20:57   #2
Jann
Форумчанин
 
Аватар для Jann
 
Регистрация: 21.03.2020
Сообщений: 254
USD: 1.140
По умолчанию

У цей непростий час багато хто шукає стабільні варіанти для інвестицій. На мій погляд, найкраще звернути увагу на сектори, які залишаються життєво важливими навіть під час кризи, такі як сільське господарство, медицина або технології. Особисто я намагаюся орієнтуватися на ці напрямки.
Jann вне форума   Ответить с цитированием
Старый 19.07.2024, 21:00   #3
Rebbeka
Форумчанин
 
Аватар для Rebbeka
 
Регистрация: 26.09.2019
Адрес: Usa
Сообщений: 317
USD: 1.070
Отправить сообщение для Rebbeka с помощью ICQ Отправить сообщение для Rebbeka с помощью AIM Отправить сообщение для Rebbeka с помощью Yahoo Отправить сообщение для Rebbeka с помощью Skype™
По умолчанию

Інвестувати під час кризи – це завжди ризик, але також і можливість. Я зазвичай дивлюся на компанії, які адаптуються до змін або пропонують нові рішення для актуальних проблем. Також варто звертати увагу на державні програми підтримки певних галузей, це може дати додаткову впевненість.
Rebbeka вне форума   Ответить с цитированием
Старый 19.07.2024, 21:04   #4
Себастян
Форумчанин
 
Аватар для Себастян
 
Регистрация: 09.10.2020
Сообщений: 176
USD: 1.010
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Rebbeka Посмотреть сообщение
Інвестувати під час кризи – це завжди ризик, але також і можливість. Я зазвичай дивлюся на компанії, які адаптуються до змін або пропонують нові рішення для актуальних проблем. Також варто звертати увагу на державні програми підтримки певних галузей, це може дати додаткову впевненість.
Недавно натрапив на дуже класну статтю про Олександра Кацубу, де він розповідає про найкращі напрямки для інвестицій. Слухайте, якщо ви шукаєте реальні поради, куди вкласти гроші під час кризи, то це просто маст-рід. Мені особливо зайшло про інвестиції в сільськогосподарську землю. Я завжди думав, що земля – це щось на кшталт золота, тільки краще. А олександр кацуба підтвердив мої думки – 5-10 років чекати, але потім точно буде зиск. І це ще не все, є ж і ОВДП з непоганими відсотками, і золото як стабільний варіант, і навіть можливість розширити свій бізнес. Коротше, всім раджу почитати цю статтю!

Себастян вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 05:30. Часовой пояс GMT +2.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
vB.Sponsors
Copyright ©2009 - 2015 www.kharkov-balka.com