Харьков Балка Форум

Вернуться   Харьков Балка Форум > Товары и Услуги, а также Акции, Скидки, Дисконты, Спецпредложения, Распродажи > Авто > Авто

Важная информация

Авто Покупка/продажа автомобилей

Ответ
 
Опции темы
Старый 18.02.2023, 11:42   #1
Lenta
Форумчанин
 
Аватар для Lenta
 
Регистрация: 16.03.2021
Сообщений: 131
USD: 1.030
По умолчанию Пуско-зарядні пристрої у Харкові

Які пуско-зарядні пристрої у Харкові порадите подивитися? Потрібно заряджати постійно акумулятор, а мій зарядний пристрій перестав працювати. Потрібно нове купувати і хочу вибрати надійне, щоб працювало без проблем.
Lenta вне форума   Ответить с цитированием
Старый 18.02.2023, 12:41   #2
Gorka
Форумчанин
 
Аватар для Gorka
 
Регистрация: 10.06.2021
Сообщений: 59
USD: 1.050
По умолчанию

Напевно треба вибирати пуско-зірядковий пристрій для автомобіля орієнтуючись на потужність пристрою. Раджу – розрахуйте потужність, необхідну для пуску вашого автомобіля. Це залежить від типу та моделі вашого автомобіля. Зазвичай потрібна потужність від 300 до 1000 амперів. Виберіть зарядний пристрій, який забезпечує достатню потужність для вашого автомобіля.
Gorka вне форума   Ответить с цитированием
Старый 18.02.2023, 12:46   #3
Lenta
Форумчанин
 
Аватар для Lenta
 
Регистрация: 16.03.2021
Сообщений: 131
USD: 1.030
По умолчанию

Не знаю чи я сама зможу зробити такі розрахунки, напевно, для цього треба спеціальну літературу почитати. Як ви думаєте?
Lenta вне форума   Ответить с цитированием
Старый 18.02.2023, 12:51   #4
Ivva
Форумчанин
 
Аватар для Ivva
 
Регистрация: 01.11.2017
Сообщений: 285
USD: 1.020
По умолчанию

А мені сподобались пуско-зарядні пристрої у Харкові в магазині Алло https://allo.ua/ua/harkiv/zarjadnye-...kkumuljatorov/ . Почитала опис моделей у каталозі цього магазину та побачила, що у багатьох є додаткові функції. Такі як - світлодіодний ліхтар, USB-порти для заряджання мобільних пристроїв, аналізатор батареї і т.д. Ці функції можуть зробити використання пуско-зарядного пристрою зручнішим та функціональнішим.
А вибрала Пусковий пристрій з автокомпресором 4smarts Jump Starter Power Bank PitStop 8800mAh +Compressor and Torch, black. Переконалася в тому, що воно відповідає потребам та вимогам мого автомобіля, щоб забезпечити ефективне та надійне використання.
Ivva вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 10:58. Часовой пояс GMT +2.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
vB.Sponsors
Copyright ©2009 - 2015 www.kharkov-balka.com