Харьков Балка Форум

Вернуться   Харьков Балка Форум > Товары и Услуги, а также Акции, Скидки, Дисконты, Спецпредложения, Распродажи > Разное

Важная информация

Разное Покупка/продажа всего, что не вошло в предыдущие разделы

Ответ
 
Опции темы
Старый 31.08.2024, 12:26   #1
Reactivniy
Форумчанин
 
Аватар для Reactivniy
 
Регистрация: 21.02.2017
Адрес: Киев
Сообщений: 878
USD: 1.140
Отправить сообщение для Reactivniy с помощью ICQ Отправить сообщение для Reactivniy с помощью Skype™
По умолчанию Хто носив ортопедичні устілки?

Привіт усім! Хотів би запитати вас, чи хтось із вас або ваших дітей носив ортопедичні стельки? Нам нещодавно порекомендували їх для сина через плоскостопість, але я не зовсім впевнена, чи це справді необхідно. Як вони допомогли у вашому випадку? Чи варто купувати ортопедичні стельки, і які результати ви побачили після їх носіння? Буду вдячний за ваші поради!
Reactivniy вне форума   Ответить с цитированием
Старый 31.08.2024, 12:27   #2
Ziza
Форумчанин
 
Аватар для Ziza
 
Регистрация: 29.12.2017
Сообщений: 67
USD: 1.020
По умолчанию

Привіт! Так, моя донька носила ортопедичні стельки. У нас також були проблеми з плоскостопістю, і лікар сказав, що стельки допоможуть скорегувати ходу та знизити навантаження на ноги. Спочатку вона трохи скаржилася на дискомфорт, але вже через кілька тижнів звикла, і ми помітили покращення. Їй стало легше ходити, і навіть втому в ногах стало менше. Я вважаю, що це дійсно корисна річ.
__________________
Уровень самооценки на сегодня: вызывайте пожарных, потому что я огонь.
Ziza вне форума   Ответить с цитированием
Старый 31.08.2024, 12:28   #3
pamejoy8
Форумчанин
 
Аватар для pamejoy8
 
Регистрация: 10.02.2021
Сообщений: 353
USD: 1.090
По умолчанию

У мене син теж носив стельки. Ми вирішили спробувати їх після того, як він почав скаржитися на біль у стопах після тривалих прогулянок. Лікар порадив ортопедичні стельки для зменшення навантаження на стопи. Вони дійсно допомогли, біль поступово зник, і навіть його постава трохи покращилася. Головне, що ці стельки потрібно регулярно перевіряти у ортопеда, щоб бути впевненими, що вони ще підходять за розміром і формою.
__________________
Жизнь идет по маслу
pamejoy8 вне форума   Ответить с цитированием
Старый 31.08.2024, 12:30   #4
Стритрейсер
Форумчанин
 
Аватар для Стритрейсер
 
Регистрация: 26.12.2017
Адрес: Харьков
Сообщений: 406
USD: 1.090
Отправить сообщение для Стритрейсер с помощью ICQ
По умолчанию

Ортопедичні устілки https://ortosalon.ua/ua/ortopediches...ki-supinatory/ – це спеціальні вставки в взуття, які використовуються для корекції різних деформацій стопи та для профілактики або лікування проблем з ходою. Вони можуть бути виготовлені з різних матеріалів, таких як силікон, піноматеріал або навіть карбон, залежно від потреб і рекомендацій лікаря. Устілки допомагають рівномірно розподілити навантаження на стопу, зменшити біль і втому, а також можуть поліпшити загальну поставу. Особливо вони корисні для дітей у період активного росту, коли стопи ще формуються і можуть виникнути проблеми з плоскостопістю або іншими порушеннями.

Стритрейсер вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 18:42. Часовой пояс GMT +2.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
vB.Sponsors
Copyright ©2009 - 2015 www.kharkov-balka.com