Харьков Балка Форум

Вернуться   Харьков Балка Форум > Товары и Услуги, а также Акции, Скидки, Дисконты, Спецпредложения, Распродажи > Туризм и путешествия

Важная информация

Туризм и путешествия Поездки за границу, получение виз, загранпаспорта, турфирмы. Горящие путевки

Ответ
 
Опции темы
Старый 24.04.2023, 05:19   #1
Reactivniy
Форумчанин
 
Аватар для Reactivniy
 
Регистрация: 21.02.2017
Адрес: Киев
Сообщений: 770
USD: 1.060
Отправить сообщение для Reactivniy с помощью ICQ Отправить сообщение для Reactivniy с помощью Skype™
По умолчанию Купівля гіроскутера у Харкові

Доброго дня всім! Вирішив купити собі гіроскутер, але не можу визначитися який краще купити, оскільки для мене даний транспорт новий. Хто купував, порадьте який краще купити, та в якому інтернет-магазині у Харкові.
Reactivniy вне форума   Ответить с цитированием
Старый 24.04.2023, 05:26   #2
olezhek
Форумчанин
 
Аватар для olezhek
 
Регистрация: 20.06.2017
Сообщений: 470
USD: 1.060
По умолчанию

Гіроскутер дуже прикольний транспорт, але на ньому важливо навчитися їздити. Я, наприклад за один день навчився, і тепер з задоволенням катаюсь. Якщо хочеш, можу підказати магазин де його купував.
olezhek вне форума   Ответить с цитированием
Старый 24.04.2023, 05:30   #3
Reactivniy
Форумчанин
 
Аватар для Reactivniy
 
Регистрация: 21.02.2017
Адрес: Киев
Сообщений: 770
USD: 1.060
Отправить сообщение для Reactivniy с помощью ICQ Отправить сообщение для Reactivniy с помощью Skype™
По умолчанию

Їздити я на ньому вже вмію, брав у знайомого раніше, тепер хочу мати свій гіроскутер. Якщо не секрет, скажи який саме у тебе гіроскутер, та залиш посилання на магазин в якому ти його собі купив.
Reactivniy вне форума   Ответить с цитированием
Старый 24.04.2023, 05:35   #4
olezhek
Форумчанин
 
Аватар для olezhek
 
Регистрация: 20.06.2017
Сообщений: 470
USD: 1.060
По умолчанию

Без проблем підкажу)Придбав я собі гіроскутер Ninebot MiniPro White https://allo.ua/ua/harkiv/giroskutery/ в інтернет-магазині Алло, і дуже задоволений своїм вибором. Він дуже зручний у використанні та має легке керування.

Дизайн також дуже красивий, особливо в білому кольорі. Батарея тримає досить довго, що дозволяє зробити достатньо довгу поїздку на одному заряді. Якість збірки і матеріали виконання також дуже хороші. Загалом, я би рекомендував гіроскутер Ninebot MiniPro White всім, хто шукає якісний та зручний засіб пересування.

olezhek вне форума   Ответить с цитированием
Ответ


Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 20:41. Часовой пояс GMT +2.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
vB.Sponsors
Copyright ©2009 - 2015 www.kharkov-balka.com